Gülşen'e dadı dayanmıyor! 9 ayda 3 dadı değiştirdi!

Dadılara güveni kalmayan Gülşen, doğumundan bugüne kadar geçen 9 aylık süreçte 3 dadı değiştirdi.

Gülşen'e dadı dayanmıyor! 9 ayda 3 dadı değiştirdi!

Popçu Gülşen, Azur Benan için bugüne kadar 3 dadı değiştirdi. Dadılarla geçinemeyen Gülşen ''Kimseye güvenim kalmadı. Bir süre dadımız olmayacak. Oğluma ben herkesten daha iyi bakarım'' dedi.

Şarkıcı Gülşen, müzisyen Ozan Çolakoğlu ile 9 Haziran’da İspanya Barcelona’da evlenmiş, geçen Ocak’ta oğlu Azur Benan’ı dünyaya getirmişti. Azur Benan 9 aylık oldu. Bu süre zarfında üç dadı değişti.

Kimseye güveninin kalmadığını söyleyen Gülşen, “Bir süre dadımız olmayacak. Ben oğluma herkesten daha iyi bakıyorum. Eşim de yardım ediyor” dedi. Gülşen'in çocuğunu tutuş biçimi tartışma yaratmıştı. Sosyal medyaya düşen fotoğraflarla ilgili "Galiba kendi çocuğunu ilk kez tutuyor" şeklinde yorumlar yapılmıştı. Gülşen geçen hafta şarkıcı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'ün işletmeciliğini yaptığı Bodrum'daki La Plaj'da sahne almıştı.

Minik bir hayranının kendisini öpmek istemesi üzerine Gülşen, "Ben bebek doğduğundan beri neredeyse kimseyi öpmüyorum. İyi yapıyor muyum acaba? Anne olanlar bilirler bu durumu. Çünkü hijyen açısından dikkat ediyorum" demişti.Kaynak: Pazar Postası

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: