Günel: "Estetiklerimi değil sesimi konuşun"

Azeri şarkıcı Günel Zeynelova önceki akşam Ulus Uluorta'da sahne aldı.

Günel:

Ünlü şarkıcı Günel sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 23 yıl aradan sonra İstanbul'da ilk kez bir gece mekanında sahne aldığını dile getiren başarılı şarkıcı, Arabesk müziğin nabzının kendi sahnesinde atacağını dile getirerek rakiplerine gözdağı verdi.

Muhabirlerin basına yansıyan estetik operasyon haberleri ile ilgi sorularına "Siz beni tanıyorsunuz. Burun estetiği hariç hiç bir cerrahi operasyon yaptırmadım. Bazı insanlar inatla büyüdüğü kabullenemiyor beni hala Türkiye'ye ilk geldiğim gün ki Günel olarak görüyor ve yargılıyorlar. Lütfen estetik operasyonlarımı değil sesimi konuşun" sözlerini ile oldukça samimi ve net bir yanıt veren Günel, röportajın ardından sahnedeki yerini aldı.

Performansına "Adı Yok" şarkısı ile başlayan Azeri şarkıcı Günel Zeynelova, şarkı aralarında zaman zaman kendisini izleyenlerle sohbet etti. Günel "12 yaşında Türkiye'ye geldiğimde elimden tutan, bana daima yardımcı olan, bir baba şefkati ile yaklaşan İbrahim Ağabeyim'e huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Üzerimde emeği büyüktür." sözleri ile İmparator İbrahim Tatlıses'i yere göğe sığdıramazken, Tatlıses'in "Haydi Söyle" parçasını da kendine has üslubu ile yorumlayarak seyircilerini ayağa kaldırdı.

Azeri şarkıcı Günel Zeynelova iki saat kaldığı Uluorta sahnesini "Değmeyin Keyfime" şarkısı ile bitirirken alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Günel:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: