Hadise'ye 'imam nikâhı' sorusu!

Evlilik hazırlığında olan Hadise ile Mehmet Dinçerler'in imam nikahı kıydığı iddia edilmişti. Önceki gün Dinçerler ile yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan ünlü şarkıcı, konuyla alakalı sorulara, "Kimseyi ilgilendirmiyor!" yanıtını verdi.

Hadise'ye 'imam nikâhı' sorusu!

Nikah masasına oturmak için gün saydıkları konuşulan Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, önceki akşam Arnavutköy-Ortaköy arasında yürüyüşe çıktı.

Hadise'ye 'imam nikâhı' sorusu!

Hat boyunca üç kez gidip gelen ikiliden Hadise, basın mensuplarının “Son günlerde sizi sürekli yürürken görüyoruz. Düğün için form mu tutuyorsunuz?” sorusuna, gülerek “İster istemez tabii. Mehmet de ben de yürüyüşü çok seviyoruz, o yüzden beraber yürüyoruz" yanıtını verdi.

Hadise'ye 'imam nikâhı' sorusu!

Evlilik öncesi imam nikahı kıydıkları konuşulan ikili, bu yöndeki soruları yanıtsız bıraktı. "Böyle özel konulara hiçbir zaman cevap vermedim, vermem de..." ifadelerini kullanan Hadise, evlilik tarihi ve yeri ile ilgili sorulara, "Kimseyi ilgilendirmiyor!" cevabını vermekle yetindi.

Hadise'ye 'imam nikâhı' sorusu!

Mehmet Dinçlerler'in ağzını bıçak açmazken, Hadise de özel hayatı ile ilgili soruları geçiştirdi. “İş konuşalım” diyerek, projelerinden bahseden popçu, "Üç şarkı ile yaza girmeyi planlıyorum. Murda ile şarkımız hazır, klibimizi çekeceğiz. Burak Yeter ile şarkımızı bitiriyoruz. Onun dışında Ersay Üner’den bir şarkı geliyor. Çok heyecanlıyım. Güzel projeler var, deli gibi çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.