Hafsanur Sancaktutan: "Çok mutluyuz"

Final yapan 'Son Yaz' dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan, önceki Bebek'te görüntülendi. Meslektaşı Deniz Can Aktaş ile aşk yaşayan güzel oyuncu, ilişkisiyle ilgili ise "Her şey yolunda gidiyor. Çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Hafsanur Sancaktutan:

Barselonalı futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan 2 yıllık aşkın ardından Ekim 2016’da ayrılmıştı. 6 aydır hiç görüşmeyen çift 15 gün önce telefonlaşıp mesajlaşmaya başladı. Arda Turan kısa bir süre önce Aslıhan Doğan’ı, Kuruçeşme’de gözlerden uzak bir lokantada yemeğe davet etti. Arda Turan ile Aslıhan Doğan buluşmanın sonunda ilişkilerine ikinci bir şans daha verdi. Aslıhan Doğan önümüzdeki günlerde barışın şerefine Barselona’ya gidecek.NEDEN BİTMİŞTİ?

Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra adını hiçbir aşk dedikodusuna karıştırmayan Aslıhan Doğan, “Neden ayrıldınız?” sorusuna aylar önce şu cevabı vermişti: İlişki özen ister, ama biz birbimizi ihmal ettik. Öncelikler değişti. Bazı şeyleri yitirdik. İlişkimiz geleceğe taşınamaz hale geldi. Yıpratmadık, bitirmeye karar verdik.

Kaynak: posta.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: