Hakan Ural ekranlara döndü!

Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen programı “Neler Oluyor Hayatta” nın sevilen sunucusu Hakan Ural ekrana döndü..

Hakan Ural ekranlara döndü!

Bir süredir koronavirus tedavisi için hastanede olan ve ekrandan uzak kalan Ural yaşadığı zorlu süreci ilk kez Neler Oluyor Hayatta'da paylaştı.

Eşi ve kızının ardından koronavirüse yakalandığını belirten Ural “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum” diye sözlerine devam ederken gözyaşlarına hakim olamadı. Sevenlerinden gelen mesajları dinlerken de stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

“İLK 5 TESTİM NEGATİF ÇIKTI”

İlk 5 testinin negatif çıktığını anlatan Ural, sonradan rahatsızlandığını söyleyerek “Covid’in belirtileri devam ediyordu. Fakat ben kendimde son anda bir anormallik hissettim. Nefesimde daralma hissettim” dedi. Stokin fırtınasına yakalandığını ve vücudunda çok yüksek oranda enfeksiyon çıktığını da anlatan Ural tedavisine hastanede devam edildiğini belirtti. 4 gün boyunca çok ağrısı olduğunu söyleyen ünlü sunucu sürekli yüksek ateşi olduğunu, hastanede 6 gün kaldığını belirtti. “İyi ki çift aşılıyım” diyen Hakan Ural “Mutlaka aşı yaptırın” diyerek herkesi uyardı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: