Hande Ataizi'den Talan Bulut'a olay sözler!

Oyuncu Hande Ataizi, 2. Sayfa'ya verdiği röportajda Talat Bulut hakkında olay yaratacak açıklamalara imza attı.

Hande Ataizi'den Talan Bulut'a olay sözler!

2000 yılında Talat Bulut ile 'Melekler Evi' dizisinde rol alan Hande Ataizi, o dönem "Talat Bulut beni odasına çağırdı. Ardından gecenin bir yarısı Van Gölü'ne beraber girmeyi teklif etti" şeklinde bir iddiada bulunmuştu. Bulut ise bu iddiaya, "Sanatçı kimlikleri olmayanlar savunma mekanizmalarında cinsel kimlikleriyle ön planda olmak isterler" demişti. Yıllar geçen bu olayın ardından şimdilerde 'Yasak Elma' dizisinde boy gösteren Bulut, geçtiğimiz yıl kostüm asistanı tarafından tacizle suçlandı.

Hande Ataizi, Yasak Elma dizisinde oynayacak mı?

Son olarak Hande Ataizi'nin de 'Yasak Elma'nın kadrosuna katılacağı iddia edildi. Bu iddiayla birlikte geçmiş yıllardaki olaylar akıllara geldi. Ataizi, yeniden aynı set ortamını paylaşıp paylaşmayacaklarına dair bugün 2. Sayfa'ya açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalardan satır başları:

-Yasak Elma'dan bana teklif geldi. Zaten bunu Fatih Aksoy da televizyonda söyledi. Çok da güzel bir dizi, bana da uygun. Fakat bu olaylar tırmanınca herkes bir tedirgin oldu.

-Halbuki benim çok fazla alakam yok. Bu 19 yıl önce yaşanmış bir olaydı.

-Bana "Talat Bulut'la oynamak sizi rahatsız etmez mi?'' diye sorulduğunda "19 yıl önce yaşanmış bir şey beni çok fazla etkilemez" dedim ama "Böyle bir şey yaşanmadı" demedim.

-En son olan taciz olayından sonra beni aradıkları zaman ben bunu dile getirmedim. Ama gazeteci arkadaşlar bu arşivlerde olduğu için doğal olarak "19 yıl önce buna da etmiş idi" diye haber yaptılar. Yoksa ben bir açıklama yapmadım.

-Talat Bulut normal bir adam değil. Tuhaf tuhaf konuşuyor. Beni neden katıyorsun. Benle olayın 19 yıl önce, gazeteciler yazmış, ben ağzımı açıp tek laf etmemişim. Neden Instagram'ına videolar koyup bana laf ediyorsun.

-Bana gelene kadar sette bir sürü kadın var onlar Talat Bulut'la neden konuşmuyor bunu sormak lazım.

-19 yıl önce hiç böyle bir şey yaşanmamış, sanki adama iftira atılmış gibi bir durum olduğu için konuşuyorum. 19 yıl önce bunlar yaşandı.

-Ben profesyonelim, ben işimi yapıyorum. Beni böyle şeyler tabir caizse beni bağlamaz. Ben kişisel çatışmaları sete sokmam ama yine yaranamadık. Efendi olayım, bazı şeylerin üstünü kapatayım dedim ama yine olmadı. Demek ki bazı şeyleri çok açık ve net söylemek gerekiyor ki insanlar haddini bilsinler.