Hande Erçel bu işe ne diyecek?

Hande Erçel'in sevgilisi Mehmet Dinçerler eğlenmek için gittiği mekandan iki kızla ayrıldı.

Hande Erçel bu işe ne diyecek?

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yaptığı yazılı açıklamaya göre, ATF Asya TV Forum ve İçerik Fuarı 5-7 Aralık'ta Singapur'da düzenlenecek. Bakanlık desteğiyle Türk dizilerinin dünyanın en önemli TV içerikli fuarlarında görücüye çıkacağına işaret edilen açıklamada, şu sözler dile getirildi:

"Son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atılımla ihracatta dünya ikinciliğine yükselen Türk dizi sektörü, bu prestijli organizasyonun odağında olacak. Singapur'da düzenlenen ve farklı formatların tanıtımlarının yapıldığı fuara, 700'ü aşkın firmayla yaklaşık 5 bin 500 sektör temsilcisinin katılımı bekleniyor. Fuarda bu yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ve İstanbul Ticaret Odası iş birliğinde sektörün önde gelen temsilcilerinin oluşturacağı ticaret heyeti dünya profesyonelleriyle buluşacak. Kurulacak 54 metrekarelik ülke standında dizi filmlerimiz uluslararası sektörün beğenisine sunulacak."

Diriliş Ertuğrul, Payitaht: Abdülhamid, Bir Zamanlar Çukurova ve Çukur gibi beğeniyle takip edilen yapımlar, fuar boyunca sektör profesyonellerine sunulacak. Öte yandan Çin, Güney Kore, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Malezya, Sri Lanka ve Tayland gibi Türkiye'nin içerik sektörü açısından hedef pazarlar olan ülkelerin katılımcılarıyla doğrudan temas sağlanacak.

TÜRK DİZİLERİNİN BAŞARISI PANEL KONUSU

Fuarda, 150'den fazla ülkeye yaptığı ihracatla 350 milyon dolarlık hacme ulaşan Türk dizi sektörünün başarısını ele alan bir panel de düzenlenecek. Türk dizilerinin uluslararası pazarlama başarısı ve bu alanda ABD'nin ardından ikinci sıraya yükselmesi, 5 Aralık'ta düzenlenecek panelin konu başlığı olacak.