Hande Erçel ilişkisi hakkında ilk kez konuştu!

Hande Erçel, Mehmet Dinçerler'le olan ilişkisi hakkında gelen sorulara kaçamak cevaplar verdi.

Hande Erçel ilişkisi hakkında ilk kez konuştu!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başarılı performansları, büyüleyici uyumu ve dizinin sürükleyici hikayesi büyük beğeni topladı. Cesur ve Sühan'ın modern ve tutkulu aşk masalı izleyiciden tam not alarak, ekran başındakilerin gönlüne taht kurdu.

Perşembe akşamının en çok izlenen yapımı

Dizinin dün akşam yayınlanan ikinci bölümü Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Cesur ve Güzel, Tüm Kişiler’de 7.08 reyting ve %16.99 izlenme payı ile bu kategoride tüm rakiplerini geride bıraktı.

Dizinin ikinci bölümü, AB izleyici kitlesinde 7.18 reyting ve %17.88 izlenme payı, ve 20+ABC1’de 7.8 reyting ve %18.15 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında ikinci oldu.

İKİNCİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dizinin dün akşam Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ikinci bölümünde hem Korludağ Ailesi’nde hem de Korludağ Kasabası’nda dengeleri sarsan olay ve diyaloglar yaşandı.

Geçmişinin sırlarıyla Korludağ'a yerleşerek Tahsin Korludağ'dan ailesinin intikamını almak isteyen Cesur'un heyecan dolu hikayesi büyük beğeni topladı.

Cesur ve annesi arasında geçen dokunaklı diyalog Cesur’u harekete geçiren nedenleri biraz daha açığa çıkarırken Banu ile olan sahte ilişkisinin arkasında yatanlar izleyicide büyük merak uyandırdı.

Birbirlerini daha yakından tanıma şansı bulan Cesur ve Sühan arasındaki çekim ve tutku da bir üst seviyeye taşındı.

Bir yandan Mihriban Aydınbaş ve Tahsin Korludağ arasında yaşanan soğuk savaşta çok önemli adımlar atılırken öte yandan Cahide ve Bülent’in paylaştıkları sır bu ikili arasındaki ilişkiyi de yeni bir boyuta taşıdı.

Cesur yangını çıkaran kişinin kim olduğunu çözmeye çok yaklaştı; ancak buna engel olan biri vardı.

Cahide’nin başına gelen korkunç kaza ve Sühan ve Cesur’un son sahnede yaşanan büyük yüzleşmesi izleyicide büyük merak uyandırdı.

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme alıp yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği dizi, her Perşembe saat 20.00’de Star TV ekranlarında.