Hande Erçel, işiyle aşkı arasında kaldı!

Hande Erçel bir türlü sansürden kurtulamıyor. Geçtiğimiz yıl rol aldığı yapım şirketi tarafından özel hayatının işinin öüne geçmemesi için sansüre uğrayan güzel oyuncu, bu kez de reklam yüzü olduğu markadan sansüre uğradı.

Hande Erçel, işiyle aşkı arasında kaldı!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, işiyle aşkı arasında kaldı. Eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz'la birlikte olduğu dönemde oyuncu aşkıyla görüntülenmesine yapım şirketinin izin vermediği Erçel, yine aynı sansüre uğradı.

Güzelliği ve oyunculuğunun yanı sıra sosyal medyadaki 6 buçuk milyonu bulan takipçi sayısıyla da moda markalarının aranan yüzü olan Erçel, bir giyim markası ile anlaştı. Markayla 1 yıllık anlaşma karşılığı 800 bin TL alan güzel oyuncu, kısa süre önce iş adamı Mehmet Dinçerler'e gönlünü kaptırdı. Erçel, bu aşkın büyük yankı uyandırması üzerine firma yetkilileri tarafından uyarıldı. Dinçerler'le gece gezmelerinde objektiflere yakalanmaması istenen güzel oyuncunun bu talimatı çiğnemesi pahalıya patlayacak. Aşkın firmaya zarar vermemesi ve reklamların önüne geçmemesi için önlem alan markanın yöneticileri, Erçel'in bu kuralı ihlal etmesi durumunda 250 bin TL'lik tazminat ödemesini şart koştu. 23 yaşındaki oyuncu da "Buraya gelmek için çok uğraştım" diyerek anlaşmayı kabul etti.

Erçel, Dinçerler aşkıyla ilgili soruları yalnızca "Güzel giden bir ilişkim var. Zamanı gelince bizi göreceksiniz" diye cevap vermişti.Kaynak: takvim.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: