Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı mı?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi Sen Çal Kapımı setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamışlardı. Maldivler tatiline çıkarak aşklarını ilan eden ünlü çift magazin dünyasının en çok konuşulan çiftleri arasında yer alıyor. Son dönemde yaşadıkları çalkantılı ilişkileriyle kendilerinden bahsettiren ikilinin cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Ayrıldıkları iddia edilen çiftten Hande Erçel, Kerem Bürsin ile olan fotoğraflarını sildi. "Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı mı?" soruları yeniden gündeme geldi.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı mı?

Aslışah Alkoçlar’dan ayrıldıktan sonra Eliz Sakuçoğlu’yla aşk yaşayan Hakan Sabancı, aynı mekanda iki güzelle karşılaştı. Hakan Sabancı önceki akşam Bebek'teki bir mekana gitti. Mekanda kısa süre önce aşk yaşayıp ayrıldığı iki güzel; Aslışah Alkoçlar ve Eliz Sakuçoğlu da vardı. Üç isim de birbirine uzak masalarda oturdu.

Mekandan ilk ayrılan Sabancı oldu. Ondan hemen sonra dışarı çıkan Alkoçlar’ın keyifsiz olduğu gözlendi. Geç saatlerde dışarı çıkan Sakuçoğlu ise güler yüzle muhabirlere selam verdi. Eliz Sakuçoğlu, Sabancı ve Alkoçlar’la pişti olması hakkındaki soruları “Aslışah burada mıydı? Kendisini çok severim” diye yanıtladı.

GECEnin ilerleyen saatlerinde Hakan Sabancı ile Eliz Sakuçoğlu’nun yolu bir kez daha kesişti. Bu kez Emirgan’da bir mekanda yeniden karşılaşan ikili, GECE boyunca sarmaş dolaş dans etti.Kaynak: hurriyet.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: