Hande Erçel'den 'çocuk' itirafı geldi!

Hande Erçel ve Burcu Özberk geçtiğimiz akşam Etiler'de bulunan Da Mario adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Hande Erçel, 'çocuk' itirafıyla dikkat çekti. İşte detaylar...

Hande Erçel'den 'çocuk' itirafı geldi!

Ünlü oyuncu Barış Arduç'un ekranlara ne zaman döneceği netleşti. En son Star TV'de ekrana gelen "Kiralık Aşk" dizisinde Ömer İplikçi karakterine hayat veren Barış Arduç, Ocak 2018'de ekranda olacak.

Vatan Gazetesi Yazarı Oya Doğan'ın sorularını yanıtlayan Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner şunları söyledi: “Barış için şu anda üç projeye birlikte sarı ışık yaktık. Yeşil ışık olması adına da detaylı çalışıyoruz. Hem yukarıda anlattığım, hem de yeni hazırlanan projeler bunlar. Bunlardan birinde olacak Barış. Ama Barış’ın da kararı bizim için önemli. Hem onun sezgileri açısından, hem de kariyeri açısından... Biz oyuncularla anlaşma yapıyoruz ama aslında bonservislerini alıyoruz. En nihayetinde hangi mevkide oynayacaklarına onlar karar veriyorlar. Barış’ın da ocak ayına kadar ekranda olacağını umut ediyoruz."