Hande Soral, 'İsimsizler' dizisi kadrosuna katıldı!

Güzel oyuncu Hande Soral'ın yeni dizisi belli oldu. Soral, 'İsimsizler' dizisi kadrosuna katıldı.

Hande Soral, 'İsimsizler' dizisi kadrosuna katıldı!

Vatan uğruna kendinden vazgeçen kahramanların hikayelerini anlayan 'İsimsizler' dizisinin oyuncu kadrosunda artık Hande Soral da var. Oyuncu Hande Soral, yeniden bir diziyle ekrana dönüyor.

Son olarak 'Evlat Kokusu' dizisinde başrolde yer alan Hande Soral, Kanal D'de yayınlanan 'İsimsizler'in kadrosuna dahil oldu. 30 yaşındaki oyuncu, 'İsimsizler'in ikinci sezonunda Handan rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Başrolünü Uğur Güneş'in üstlendiği dizi, vatan uğruna gözünü kırpmadan kendinden vazgeçen kahramanların hikayesini anlatıyor. Dizinin, Hande Soral'ın da yer aldığı ikinci sezon bölümleri eylül ayında yayınlanmaya başlayacak. 'İsimsizler' dizisinde Uğur Güneş'in canlandırdığı Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya'dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan'ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur. Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle Virankaya'ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: