Hasan Kaçan, Cem Yılmaz'ı böyle eleştirdi!

Cem Yılmaz'ın Mehmetçik Vakfı yararına yapacağı gösteri için 29 Ekim resepsiyonuna gitmeyeceğini açıklamasından sonra usta oyuncu Hasan Kaçan'dan sert bir cevap geldi.

Hasan Kaçan, Cem Yılmaz'ı böyle eleştirdi!

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 29 Ekim Cumhuriyet'in 96. yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek olan resepsiyona gidemeyeceğini açıklayan Cem Yılmaz'a oyuncu Hasan Kaçan'dan tepki geldi. Usta oyuncu, Mehmetçik Vakfı yararına oyunu olduğunu belirten Cem Yılmaz'ın bu bağışı çok fazla dile getirdiğine dikkat çekerek "Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösterimin gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağım. Mehmetçik Vakfı'na bağışladığım bağışın Mehmetçik Vakfı'na hayırlı olmasını diliyor, Mehmetçik Vakfı'na yaptığım bu bağışı daha önce yaptığım bağışlar gibi gözünüze sokmayı bir borç biliyorum." dedi.

Cem Yılmaz ne demişti?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "29 Ekim Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü vesilesiyle yapılan resepsiyona nazik davet için teşekkür eder, yarın Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösteri nedeniyle katılamayacağımı bildiririm. Çok yaşasın Cumhuriyetimiz. Güzellikler hepimizin olsun." demişti.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: