Hazal Kaya: Sayende gülmekten ağladık aşkım!

Ali Atay'ın yönetmenliğini yaptığı 'Cinayet Süsü' isimli sinema filminin fragmanı yayınlandı. Hazal Kaya da fragmanı Twitter'dan paylaşarak eşine destek oldu.

Hazal Kaya: Sayende gülmekten ağladık aşkım!

Yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı komedi filmi ‘Cinayet Süsü’ nün fragmanı seyirciyle buluştu. Ali Atay'ın yönetmenliğinde çekilen filmin fragmanını Hazal Kaya da sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Eşine destek olmak isteyen Kaya, yaptığı paylaşıma "Helaaal... Bugün de sayende gülmekten ağladık aşkım sağol" notunu düştü.

Hazal Kaya: Sayende gülmekten ağladık aşkım!


Hamile eşinin bu jestine Ali Atay da kalp emojisiyle cevap verdi.

Hazal Kaya: Sayende gülmekten ağladık aşkım!


CİNAYET SÜSÜ 25 EKİMDE VİZYONDA!

Ölümlü Dünya’nın yaratıcı ekibi Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit'in senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Ali Atay'ın oturduğu ‘Cinayet Süsü’, 25 Ekim’de vizyona girecek.

Yüksek temposu, güçlü mizah diliyle dikkat çeken fragmanda; Başkomiser Emin (Uğur Yücel) ve ekip arkadaşları Salih (Cengiz Bozkurt), Asuman (Binnur Kaya), Alattin (Mert Denizmen) ve Suç Uzmanı Dizdar Koşu’nun (Feyyaz Yiğit) seri katili yakalayabilmek için verdiği amansız mücadele izleyenleri kahkahaya boğdu. Usta oyuncuların performanslarıyla büyülediği filmden ilk görüntüler, her karakterin şimdiden fenomen olacağının sinyalini verdi. Çekimleri, mekanları ve prodüksiyonuyla da dikkatleri çeken fragmanla “Cinayet Süsü”nün vizyon tarihine geri sayım başladı.

Film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli ve alışılmadık vakayı, çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor. Birbiri ardında yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: