"Hiç"in ilk tanıtımı yayınlandı!

BluTV, geçtiğimiz günlerde yeni projesi ‘HİÇ’i duyurmuştu. Merakla beklenen ‘HİÇ’in ilk tanıtımı seyirciyle buluşurken dizinin yayın tarihi de belli oldu. ‘HİÇ’ 19 Şubat Cuma akşamı başlıyor.

BluTV, 19 Şubat’ta yeni gençlik dizisi ‘HİÇ’i kullanıcıları ile buluşturacak. Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi ilgiyle takip edilen TikTok fenomenlerini bir araya getirmesiyle dikkat çeken ‘HİÇ’in çok konuşulacak ilk tanıtımı yayınlandı.

Kibir, açgözlülük, öfke, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluğun oluşturduğu 7 ölümcül günahın her bir karakter tarafından temsil edildiği ‘HİÇ’te, farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelerek bir üniversitenin çatısı altında buluşan bir grup gencin hayat mücadelesi ele alınıyor. Dizide, talihsiz bir olayın daha sonra önüne geçilemeyecek bir organizasyonun doğuşuna sebep olması anlatılırken, sosyal medyanın günümüz dünyasına olan büyük etkisi de gözler önüne seriliyor.Merkezine gençlerin deneyimlediği sınıf ayrımını ve yaşam mücadelesini alan ‘HİÇ’ kurulan sert dünyası ve gerçekçi karakterleri ile 19 Şubat Cuma akşamı BluTV’de!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: