İbrahim Çelikkol yangınla mücadeleye katıldı!

Muğla Milas'ta ormanlık alanda devam eden orman yangınına gece de karadan müdahaleler sürüyor. Oyuncu İbrahim Çelikkol da Milas'ta alevlerin olduğu bölgeye giderek, yangın söndürme çalışmalarına destek verdi. Çelikkol'un bu hareketi, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

İbrahim Çelikkol yangınla mücadeleye katıldı!

Mustafa Sandal paylaştığı videolarla yetkililerden yardım istedi. Ünlü popçu yakın arkadaşları Onur Yılmaz ve İbrahim Çelikkol'un Muğla’daki yangın yerinde gönüllü çalışmalarının videolarını paylaştı ve gözleri dolarak şu açıklamayı yaptı: "Göcek'teyim ve yollar kapalı olay yerine ulaşma şansım yok. Canım kardeşlerim Onur Yılmaz ve İbrahim Çelikkol Muğla’da yangın yerinde gönüllü olarak çalışıyor. Bana gönderdikleri videoları ve mesajları aynen sizlerle paylaşıyorum. Yangın termik santrale yaklaşmış ve durumunun ciddi olduğunu belirtiyorlar. Göz göre göre buna izin vermemeliyiz. Yetkililerden acil olarak olaya el koymalarını rica ediyorum."

***

Mustafa Sandal'ın paylaştığı görüntülerde İbrahim Çelikkol'un en ön safta yangınla mücadele ettiği görüldü. Ünlü oyuncu yangının termik santrale ulaşmaması için verdiği mücadele takdir topladı.

İşte İbrahim Çelikkol'un yangınla mücadelesi:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: