İlker Kaleli'den romantik paylaşım! Sıla'ya aşkını haykırdı!

İlker Kaleli, Sıla'yla olan pozlarını Instagram hesabından romantik bir notla paylaştı.

İlker Kaleli'den romantik paylaşım! Sıla'ya aşkını haykırdı!

İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sıla'nın mutlu birlikteliği doludizgin devam ediyor. İlker Kaleli, Sıla'yla olan fotoğraflarını şu notla yayınladı:

"Mutfakta bir köşe, kışlardan bir gündü. Sofra sıcak, muhabet sekti. İlk defa ne zaman döküldük dile bilmiyorum ama uzunca demlendi mırıldanmalarla bu hatıra aramızda.

Buradan bakınca, 8-9 yaşlarında başlamış seslere hayal kurmalar, bazen rastgele bir mekanın yorgun bir köşesinde, terkedilmiş bir piyanonun başında, bazen bir rolün içinde avaz avaz sahnede. Bazen gözden düşmüş eşyaların arasında rastgele bulunmuş bir gitarla mırıldanarak, bazen de bir dost sahnesinde içimden geldiğince. Çok zaman gelip geçti böyle. Hayaller hep çoktu, rüya tek başına.

Muhteşem sesinle anlattığın hikaye, güzel kalbinle kattığın anlamla, bir rüya bu kadar zamansız olurdu. Birlikte aldığımız yolun keyfi yanımda, bu hatırayı beraber hayata salıvermenin mutluluğuyla...

Alkışların en büyüğü sana sevgilim. Emeği geçen, destek ve varlığıyla güç veren tüm müzisyen dostlara... Sonsuz teşekkürler. Gönlünüze sağlık."

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: