İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan ilk kez el ele

Oyuncu İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından duyurduğu aşkı Yolaç Özcan ile birlikte Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Gazetecilerle konuşan çiftten Helvacıoğlu, sevgilisinin kendisine doğum günü sürprizi yaptığını söyledi.

İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan ilk kez el ele

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını gerçekleştirdiği Paramparça, Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET) verileriyle 2016 yılında en çok ihracat geliri elde eden dizisi oldu.

50’den fazla ülkeye satışı gerçekleştirilen, Türkiye’de üç sezon, 97 bölüm yayınlanan, 27 Mart 2017’de final yapan ‘Paramparça’ dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanmaya devam ediyor.

İhracata yaptıkları katkıdan ötürü ‘Paramparça‘nın yapımcıları, Endemol Shine Türkiye Genel Müdürü Gökhan Tatarer ve Endemol Shine Türkiye Ticari Direktörü H. Hakan Eren cuma (14 Nisan) akşamı TET tarafından, düzenlenecek törenle ödül alacak.

TET, 2014 yılından bu yana, döviz kazandırıcı hizmet ticareti kapsamında değerlendirdiği TV dizilerinden, en çok ihracat yapan ilk üçünün yapım firmalarına, yayınlandığı kanallara, dağıtım firmalarına ve dizilerin başrol oyuncularına ihracata katkılarından dolayı ödül veriyor.

Paramparça'nın vedası

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: