İşte Akın Koçovalı! Çukur'un sürprizi ortaya çıktı!

Çukur'da Akın Koçavalı'yı kimin canlandıracağı belli oldu. Uzun süredir merak edilen sorunun cevabı belli oldu. 'Çukur'da Akın Koçavalı'yı Burak Dakak oynayacak.

İşte Akın Koçovalı! Çukur'un sürprizi ortaya çıktı!

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Hare Sürel, Kubilay Aka 'nın yanı sıra usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler 'in yer aldığı 'Çukur'a sürpriz bir isim daha katıldı. Uzun süredir izleyiciler 'Akın Koçavalı' rolüne hangi oyuncunun hayat vereceğini merak ediyordu.

'Akın Koçavalı'yı kim canlandıracak?

Ve bu belirsizlik son buldu. 'Akın Koçavalı'yı canlandıracak oyuncu belli oldu. 'Gülperi' isimli dizide Nurgül Yeşilçay'ın oğlunu canlandıran Burak Dakak, Çukur'a katıldı.

İşte Akın Koçovalı! Çukur'un sürprizi ortaya çıktı!

Burak Dakak kimdir?

Burak Dakak, 18 Haziran 1998 yılında Ankara'da doğdu. 2008 yılında küçük oyuncu olarak rol aldığı Doğruluk Ekseni dizisi ile kariyerine adım attı. Ezel, Geniş Aile, Ekip, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol aldı. Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide Hasan Taşkın karakterine hayat veren Burak Dakak, 1.67 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcu.

Burak Dakak’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Gülperi (Hasan) (TV Dizisi)
2018 – Diriliş Ertuğrul (Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev) (TV Dizisi)
2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)
2013 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
2013 – Ekip (TV Dizisi)
2009 – Kendi Okulumuza Doğru
2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)