Kaan Yıldırım şokta: "Evlilik hazırlığı yapıyorduk!"

Şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın 10 aylık birlikteliği sürpriz bir şekilde sona erdi. Telefonlarına cevap alamayan Yıldırım, "Hala çok aşığız. Bu sevgi kolay kolay bitmez. Evlilik hazırlığı yaparken Hadise fevri davrandı" dedi.

Kaan Yıldırım şokta:

Hadise ile Kaan Yıldırım, geçtiğimiz şubatta aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri 10 ayda 3 kriz atlatmış, çift her defasında barışmıştı.

Kaan Yıldırım şokta:

'EVLİLİK TEKLİFİ' İDDİASI! Hadise'nin, yakın çevresine 35'inci yaş gününde evlilik teklifi aldığını ve kabul ettiğini söylediği iddia edilmişti.

Kaan Yıldırım şokta:

Üç hafta önce yine ayrıldıkları iddia edilen çift, Instagram hesabından aşk dolu bir fotoğraf paylaşıp dedikoduları yalanlanmıştı. Ne var ki sevgililer, perşembe akşamı Kaan Yıldırım’ın evinde kıskançlık yüzünden tartıştı.

Kaan Yıldırım şokta:

EVİ TERK ETTİ! Posta gazetesinin haberine göre; Hadise, bir anda parladı. Yıldırım’ın alttan almaya çalışma çabaları sonuç vermedi. Pop yıldızı evi terk etti.

Kaan Yıldırım şokta:

Hadise dün sabah da ayrılığını belirten bir açıklama yaptı. "İlişkiyi noktalandırmış bulunuyorum" sözüyle bu kararı kendisinin aldığının altını özellikle çizdi. Bu da Kaan Yıldırım’ın bozulmasına neden oldu.

Kaan Yıldırım şokta:

"HADİSE FEVRİ DAVRANDI" Yakışıklı oyuncu, bir yakınına “Hâlâ çok aşığız. Bu sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitemez. Biz evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense fevri davrandı” dedi

Kaan Yıldırım şokta:

Sevgilisini dün GECEden bu yana sürekli arayan, art arda mesajlar çeken Kaan Yıldırım, Hadise’den henüz bir cevap alabilmiş değil.

Kaan Yıldırım şokta:

SEDA GÜVEN DEVREYE GİRDİ Hadise ile Kaan Yıldırım’ı barıştırmak için ilk devreye giren kişi tanışmalarını da sağlayan oyuncu Seda Güven oldu.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: