'Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde neler olacak?

TRT 1’in yapımını ARC Film’in, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu gerçekleştirdiği dizisi ‘Kasaba Doktoru’, 22 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de üçüncü bölümüyle ekrana gelecek. İlk iki bölümüyle cuma akşamının en çok izlenen dizisi olmayı başaran ‘Kasaba Doktoru’nun yeni bölümünde heyecan yüklü bir hikaye ekrana gelecek.

'Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde neler olacak?

Zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Barış Yalçın, Tarık Uğur Özenbaş, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever’in yer aldığı dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstleniyor.

‘Kasaba Doktoru’nun üçüncü bölümünde; Erol Gümüşok, ameliyatını Hakan'ın yapmasını ister. Hakan itiraz edince geçmişindeki bir sırrı kullanarak onu tehdit eder. Bu sırada geçmişten gelen bir dost Hakan'a yardım elini uzatacak, Hakan'ın da Erol'a karşı masaya bir koz koymasını sağlayacaktır.

Ömer bir türlü anlaşamadığı Hakan yüzünden istifasını verip gitmeye kararlıdır. İhsan, Mine ve Turgut'un Ömer’i vazgeçirme çabaları işe yaramayacak gibi gözükmektedir.

'Kasaba Doktoru'nun yeni bölümünde neler olacak?

Leyla'nın bileğindeki yaralar hızla iyileşirken ruhundaki yara daha ağır gelmektedir. Leyla hastanede kalıp Hakan'la beraber çalışmak istese de Hakan'ın ona kötü bir sürprizi vardır.

Yalçın ise Erol'un ameliyatının kendi hastanesinde yapılmayacak olmasından dolayı küplere biner ve bu durumu lehine çevirmek için bütün imkanlarını seferber eder.

‘Kasaba Doktoru’ üçüncü bölümüyle cuma saat 20.00’de TRT 1’de…

Kasaba Doktoru 3. Bölüm fragmanı

Kasaba Doktoru 3.Bölüm 2.fragmanı