Keremcem'den 'takipçi' tepkisi

Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan Keremcem, yeni albüm hazırlığında olduğunu söyledi. Sosyal medyada takipçi kaybetmesiyle ilgili konuşan ünlü şarkıcı, "Pandemi döneminde pek paylaşım yapamadım. Bir baktım 100 bin takipçim gitmiş. Albümüm çıkınca giden takipçilerim de geri gelecektir eminim, gidip geri gelenler nasıl yüzüme bakacaklar şimdi?" diyerek güldü.

Keremcem'den 'takipçi' tepkisi

Keremcem geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü isim, "Hava güzeldi, arkadaşlar ile beraber görüştük" şeklinde konuştu.

Keremcem'den 'takipçi' tepkisi

Yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğunu da söyleyen Keremcem, "1.5 senedir bu albüme hazırlanıyorum, oyunculuğa biraz ara verip şarkı söyleyeceğim. Single yapmaktan sıkıldım, artık albüm yapma zamanı" dedi.

Keremcem'den 'takipçi' tepkisi

Ayrıca bu süreçte sosyal medyada takipçi kaybettiğini belirten 44 yaşındaki şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: Pandemi döneminde albüme yoğunlaştığım için sosyal medyada pek paylaşım yapamadım. Bir de o dönem bolca canlı yayınlar yapıldı, ben geri kaldım. Bir baktım 100 bin takipçim gitmiş. Şimdi tekrardan paylaşımlar yapmaya başladım. Albümüm çıkınca giden takipçilerim de geri gelecektir eminim, gidip geri gelenler nasıl yüzüme bakacaklar şimdi?

Keremcem'den 'takipçi' tepkisi

Keremcem, son dönemde yapımcıların sosyal medyada çok takipçisi olan kişilere rol vermesini soran gazetecilere ise, "Popüler olan kişileri tercih ediyor yapımcılar demek ki. Bu konuda ben bir şey diyemem, onları yapımcılara söyleyin" ifadelerini kullandı.