Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık canlı yayında yüzleşti!

Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın TV8 ekranlarında hazırlayıp sunduğu Paylaş Benimle adlı programının bu haftaki konuğu usta sanatçı Kibariye oldu. İçten cevapları ile gündeme damgasını vuran Kibariye, çocukluğunu, gençliğini ve aile yaşamının bilinmeyenleri Gökhan Çınar’a anlattı.

Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık canlı yayında yüzleşti!

Eşi Ali Küçükbalçık ile Gökhan Çınar’ın ‘’Paylaş Benimle’’ evinde buluşan Kibariye, ilk kez eşi ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Gökhan Çınar’ın karşısında duygusal bir yüzleşme yaşayan Kibariye ve Ali Küçükbalçık çifti, birbirlerine karşı içlerini döktü.

’Sevgiye, saygıya ve hürmete ihtiyacım var!’’

Programda bazen çok yalnız kaldığını ifade eden usta sanatçı Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık ile ilgili şu sözleri ifade etti; ‘’Benim sevgiye, saygıya ve hürmete ihtiyacım var. Bunu hep eşimden bekledim. Bir evlilikte bu sevginin hissettirilmesi çok önemlidir.’’

‘’Eşime karşı sevgim ölene kadar devam edecek!’’

Ali Küçükbalçık ise eşi Kibariye ile olan ilişkisi için duygularını şu şekilde belirtti; ‘’Türkiye’de Kibariye bir ekoldür. Kibariye ile evlenmeden önce ona hayrandım. Onu çok seviyordum. Bütün duyguları yaşayabilecek bir gücümüz var. Her duyguyu istediğimiz zaman yaşayabiliyoruz. Geçmişten ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Zaman zaman onun yanında olamadığımı gördüm. Bazı duygularına merhem olmam gerektiğini de biliyordum. Sonuç itibariyle toparlayıcıyım. Allah’ın izni ile o hakikati yerine getirebiliyorum. Eşime karşı sevgim ölene kadar devam edecek.’’

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: