“Kıbrıs Zafere Doğru”da Kemal, Samson’u ele geçiriyor…

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı “Kıbrıs Zafere Doğru”nun 26 Kasım Cuma günü yayınlanacak on altıncı bölümünde, izleyicinin uzun süredir merakla beklediği sahneler ekrana geliyor. Samson’u yakalayamayı başaran Kemal’in, heyecanla beklenen büyük yüzleşmesi bölüme damga vuracak.

“Kıbrıs Zafere Doğru”da Kemal, Samson’u ele geçiriyor…

Dizinin on altıncı bölümünde neler olacak:

Kemal ve Mücahit kardeşleri, imkansızı başarıp Samson’u ele geçirirler. Şimdi sırada onu Türk tarafına geçirmek vardır. Operasyon sırasında yaralanan, ölmek üzere olan Zifir üyelerinden biri ise riskli bir kararla Rum Hastanesine götürülür, fark edilirse ölümü kaçınılmazdır.

Ankaralı, Apollon tarafından çömezlerinin canıyla tehdit edilirken, Apollon’un isteklerine boyun eğmek zorunda kalacaktır. Bu dişli düşman, Ankaralı’yı alt etmeyi başaracak hamleleri arka arkaya yapmaktadır.

Yönetmenliğini Osman Taşcı ve Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı “Kıbrıs Zafere Doğru” çok konuşulacak yeni bölümüyle 26 Kasım Cuma günü saat 20.00’de TRT 1’de...