"Kimse 'param yok' demesin" demişti... Demet Akalın özür diledi!

Demet Akalın, pandemi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde, tatil beldelerine giden vatandaşlarla "Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" diyerek tepki göstermişti. Akalın bu sözleri için özür diledi.

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programında 17 günlük tam kapanma konusu gündeme gelmiş, Demet Akalın Bodrum, Çeşme, Antalya gibi yazlık yerlere giden vatandaşlara "İki milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse 'param yok' demesin. Herkesin Bodrum'da evi var" diye tepki göstermişti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

Demet Akalın'ın bu açıklaması sosyal medyada da gündem oldu. Akalın'a "Türkiye iki milyon kişiden ibaret değil" diyerek tepki gösterildi.

ÖZÜR DİLEDİ!

Gelen tepkilerin ardından Demet Akalın sosyal medyadan bir paylaşım yaparak özür diledi. Akalın açıklamasında "Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı! Evde oturanları asla kastetmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum, çok özür" ifadelerine yer verdi.