Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu, hayranlarını üzdü!

Bugün yayınlanacak final bölümü ile ekran macerasına son verecek olan 'Çarpışma' dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla diziye ve hayranlarına veda etti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu, hayranlarını üzdü!

ÜNLÜ oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit evlilik yolunda ilk adımı attı. Özçivit, geçtiğimiz aralık ayında kendi doğum gününü kutladığı mekanda önünde diz çöküp evlenme teklif ettiği sevgilisini ailesinden istedi. Kız isteme merasimi, dün Almanya’nın Solingen şehrinde gerçekleşti.

SETLERDEN ‘ÖZEL’ İZİN

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Almanya’ya gidebilmek için rol aldıkları “Ölene Kadar” ve “Kara Sevda” dizilerinin setinden izin aldı. Nişan haberini şimdilik gizli tutmak isteyen çift, durumu set ekiplerine de açıklamadı, ‘özel nedenlerle’ izin istedi. İkili, birlikte Evcen’in ailesinin yaşadığı Solingen’e uçtu. Dün akşam Evcen’i ailesinden isteyen Özçivit, aldığı olumlu yanıtla birlikte sevgilisinin parmağına nişan yüzüğünü taktı. Sevgililer, haziran ayının sonunda, dizileri tatile girdiğinde evlenmeyi planlıyor.KAYNAK: hurriyet.com.tr