"Mahkum" izleyiciyi ekrana kilitledi!

Sezonun merakla beklenen dizisi “Mahkum” dün akşam ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluştu.

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan dizi salı gününün en çok izlenen yapımlarından biri oldu.

Dizi; Sosyal medyada ardı arkası kesilmeyen, birbirinden olumlu ve övgü dolu yorumlar aldı. Yorumlar arasında en çok oyunculuklar, senaryo ve cast ile ilgili tweetler ön plana çıktı.

Başrollerini; Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizinin ikinci bölümü şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yarın, 16 Aralık Perşembegünü ikinci bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, bundan sonraki haftalarda her perşembe izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış gibi ünlü isimler yer alıyor.Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş ile Nergiz Herdem’in uyarladığı “Mahkum”da; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?


“Mahkum”, her perşembe FOX’ta.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: