Maraşlı, kartları yeniden dağıtacak!

‘Maraşlı’nın merakla beklenen yeni bölümünde, Maraşlı’nın sezdiği tüm tehlikeler birer birer gerçek olacak. Mahur’un ölüm emrini ailesinden birinin verdiğini söyleyen Maraşlı’ya, Mahur’un yanıtı ne olacak?

Maraşlı, kartları yeniden dağıtacak!

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” bu akşam yayınlanacak yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek.

SAVAŞ, SERBEST KALIYOR!

Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı bir kez daha haklı çıkacak ve Savaş tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacak. Savaş’ın serbest kalması, Türel Ailesi’nde büyük panik yaratacak. Maraşlı, hayatı bu sefer daha büyük tehlikeye giren Mahur’u korumak için onu gözlerden uzak bir dağ evine götürecek. Mahur’un ailesinin haberi olmadan harekete geçen Maraşlı’nın planları izleyiciye yine soluksuz anlar yaşatacak.

Kendi ailesinden birinin onu öldürmek istemesini kabullenemeyen Mahur’a, Maraşlı, gerçeklere ulaşabilmek için birlikte hareket etmeyi teklif edecek. Mahur, Maraşlı’ya inanacak mı?, Maraşlı’nın teklifini kabul edecek mi?, Mahur ve Maraşlı’nın yerlerini önce kim tespit edecek?

‘Maraşlı’ yeni bölümüyle izleyenleri yine ekrana kilitleyecek!

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün’ün üstlendiği; kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Roza Çelik’in rol aldığı “Maraşlı” bu akşam saat 20.00’de ATV ekranlarından izleyiciyle buluşacak.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: