Melis Sütşurup, yaş farkıyla ilgili sorulara ilk kez yanıt verdi!

Mustafa Sandal'ın sevgilisi Melis Sütşurup, sosyal medyadan bir takipçisinin popçuyla arasındaki yaş farkını sorması üzerine ilk kez açıklama yaptı.

Melis Sütşurup, yaş farkıyla ilgili sorulara ilk kez yanıt verdi!

2018 yılının Haziran ayında 10 yıllık evli olduğu Emina Jahovic ile yollarını ayıran Mustafa Sandal, aradığı aşkı Melis Sütşurup'ta bulmuştu. Sandal gibi bir kez evlilik yapan ve bir oğlu olan Sütşurup, sosyal medya hesabından dün takipçilerinin sorularını yanıtladı. Ünlü popçudan 19 yaş küçük olan Sütşurup, bir takipçisinin "Zor değil mi yaş farkı Mustafa beyle? Ve gereksiz ağır eleştirilere değer mi?" sorusuna da cevap verdi.

"Eleştiri yapmak çok kolay"

Melis Sütşurup, şöyle konuştu: "Sadece yaş farkı için cevap vermek istedim. 30 yaşındayım ve bir anneyim. Kendi yaşımda, ya da çocuğu olmayan beni anlamayacak birini seçmem daha mı doğru olurdu sizce? Eleştiri yapmak çok kolay her zaman. Mantıklı düşünmek zor geldiğinden."

Melis Sütşurup, yaş farkıyla ilgili sorulara ilk kez yanıt verdi!

Takibi neden bıraktılar?

Öte yandan geçtiğimiz günlerde çiftin sosyal medyadan birbirini takipten çıkarması, ayrılık iddialarının ortaya atılmasına sebep olmuştu. İddialar, pazar günü oy kullandığı okulda görüntülenen Mustafa Sandal'a sorulmuştu. Şarkıcı ise, "Yazıldığı gibi bir ayrıldık söz konusu yok, biz Paris'e tatile gittik. Sıkıntımız yok, biz iyiyiz sadece teknik bir hata oldu" demişti. İkilinin takipleşmeyi neden bıraktığı ise henüz merak konusu.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: