Melis Sütşurup'un açıklamalarına Mustafa Sandal'dan jet yanıt!

Mustafa Sandal, Melis Sütşurup'un yaptığı açıklamaların ardından sessizliğini bozdu. Sandal, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Melis Sütşurup'un açıklamalarına Mustafa Sandal'dan jet yanıt!

Şarkıcı Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, 6 ay aşk yaşadıktan sonra geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini sonlandırmıştı. Geçen günlerde de bir röportaj veren Sandal, "Melis ile keyifli vakit geçirdik" demişti. Bu sözlere çok bozulan Sütşurup, bugün açıklamalarda bulundu.

"Midemi bulandıran çok şey vardı!"

Melis Sütşurup, şöyle konuştu: "Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki ilişkiyi hemen bitirdim. Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunlar aldatma ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler, detayına girmem bana yakışmaz. Ama Mustafa’nın bugünkü röportajında “Melis ile vakit geçirdik” cümlesini çok saygısızca buldum. Yazık! Bu vakti ne için harcadığını gerçekten merak ediyorum."

Mustafa Sandal'dan jet yanıt

Bu sözlerin ardından Mustafa Sandal cephesinden de bir açıklama geldi. Sandal, Instagram hesabının hikaye bölümünden şu paylaşımı yaptı:

Melis Sütşurup'un açıklamalarına Mustafa Sandal'dan jet yanıt!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: