Meriç Aral: Kariyerimde ilk defa...

Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun 3 Aralık Cuma günü başlıyor. Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’’nda ‘Helin’ karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Meriç Aral, rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Meriç Aral: Kariyerimde ilk defa...

Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Meriç Aral rolünün bilinmeyenlerini anlattı. Meriç Aral; “Kaderimin Oyunu öncelikle güçlü bir kadın hikayesi. Bununla birlikte canlandırdığım karakterin feminen duruşu ve de bir anne olması benim için bu projeyi cazip kıldı. Son projelerimde daha maskülen duruşlu karakterlere hayat veriyordum. Helin sayesinde ben de kariyerimde yeni bir şeyi deneyimliyorum ve ilk defa bir anneyi canlandırıyorum” dedi.

Meriç Aral: Kariyerimde ilk defa...

Rolünü, yönetmen Emre Kabakuşak ile karakter üzerine ve genel dünya üzerine yaptığı sohbetlerde, okuma provalarında çıkardığını söyleyen Aral, Helin’i üç kelime ile şöyle tarif etti “Merhametli, aşık, güçlü.”

Meriç Aral: Kariyerimde ilk defa...

Güzel oyuncu dizide izleyiciyi nelerin beklediğini ise şöyle anlattı; “Kaderimin Oyunu’nda; eşi bir sebeple kendisini terk etmiş mutlu Asiye’nin karşılaştığı trajik bir olay sonucunda Amasya’dan İstanbul’a gelmesini ve burada yaşadıklarını görüyoruz. İstanbul’a gelmesiyle birlikte kendini Helin’in ve de eski eşinin dünyasında buluyor. Bu karakterler arası çatışma da aslında hikayemizi doğuruyor” dedi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: