Merve Boluğur, yaşadıklarını daha fazla kaldıramadı ve...

Oyuncu Merve Boluğur'un, İspanya'da bir klinikte psikolojik destek aldığı iddia edildi.

Merve Boluğur, yaşadıklarını daha fazla kaldıramadı ve...

Merve Boluğur, 2015 yılında şarkıcı Murat Dalkılıç ile nikah masasına oturmuş, ancak bu evlilik 2 yıl sürmüştü. 2017 yılında Dalkılıç ile yollarını ayıran Boluğur'un, o günden sonra ise yüzü hiç gülmedi. Aşk hayatında hüsrana uğrayan Merve Boluğur, iş hayatına yöneldi. Ekranlardan uzun süredir uzak duran Boluğur, kendi adına kozmetik markası çıkardı. Ancak oyuncu, işlerinin kötü gitmesi sebebiyle umduğu teselliyi burada bulamadı.

Böylece iş hayatında tutunamayan Merve Boluğur, rotasını yeniden aşka çevirdi. Geçtiğimiz yaz Hakan Sabancı'yla bir ilişkiye başlayan Boluğur, henüz 2 hafta olmuşken aldatıldığını öğrenerek büyük bir şok yaşadı. "Hayatımın hatası" olarak adlandırdığı ilişkiyi hemen sonlandıran güzel oyuncu, yeniden kabuğuna çekildi.

Tedaviye başladı

Yaşadığı kötü süreçlerin ardından son olarak saçkıran olduğu iddia edilen Merve Boluğur, toparlanmak için harekete geçti. İddiaya göre Boluğur, uyku bozukluğu ve stres tedavisi almak için İspanya'da bulunan SHA Wellness Clinic'e başvurdu.

3 bin 700 Euro'ya mal oldu

Burada psikolojik destek aldığı ortaya çıkan Merve Boluğur'un, kliniğe haftada 3 bin 700 euro ödediği öğrenildi. Öte yandan oyuncunun, bu süreçte hiçbir yakınıyla iletişime geçmediği de öne sürüldü.