'Mucize Doktor' yine TT oldu!

'Mucize Doktor'un bu akşam tekrar bölümü ekrana geldi. Dizinin tekrarı bile sosyal medyayı sallamaya yetti.

'Mucize Doktor' yine TT oldu!

Taner Ölmez'in otistik ve savant sendromlu bir doktoru canlandırdığı 'Mucize Doktor' dizisi geçtiğimiz haftaya damga vurmuştu. Dizi yayınlandığı gün tüm kategorilerde birinci olarak büyük bir reyting başarısı elde etmişti. Yeni bölümü yarın yayınlanacak olan 'Mucize Doktor'un bu akşam tekrar bölümü ekrana verildi. Fakat dizinin tekrarı da sosyal medyayı sallamaya yetti.

Twitter gündeminde!

'Mucize Doktor' yine Twitter'da TT oldu. Hakkında bir çok yorum yapılan dizi Türkiye gündemine girdi. 'Mucize Doktor'un 3. yeni bölümü yarın ekrana gelecek. Fox TV'de yayınlanan 'Mucize Doktor'un yeni bölümünün de çok ses getirmesi bekleniyor.

'Mucize Doktor' yine TT oldu!

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un yeni dizisi “Mucize Doktor”un yeni bölümleri Perşembe akşamları ekrana geliyor.

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.