'Mucize Doktor'da Ali Vefa'ya sürpriz kutlama!

Mucize Doktor 4. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Mucize Doktor 4. yeni bölüm 2. fragmanında hastane çalışanlarının doktor Ali Vefa için sürpriz bir kutlama organize ettikleri görülüyor. Mucize Doktor'da Ali Vefa'yı Taner Ölmez canlandırıyor.

'Mucize Doktor'da Ali Vefa'ya sürpriz kutlama!

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” ekrana damga vurdu. Dizi yayınlanan ilk 3 bölümüyle reytinglerde tüm kategorilerde birinci oldu.

Sosyal medyayı salladı!

Ayrıca sosyal medyada da büyük bir etki yaratan 'Mucize Doktor' yayınlandığı günlerde Twitter'da TT oldu. Hatta geçtiğimiz hafta ekrana verilen tekrar bölümü dahi Twitter'ın Türkiye gündemine girmeyi başardı.

Mucize Doktor 4. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

Hal böyle olunca dizinin yeni bölüm fragmanları da merakla beklenir oldu. Mucize Doktor 4. Bölüm 2. Fragmanı bugün yayınlandı. Fragmanda Berhayat Hastanesi çalışanlarının Doktor Ali Vefa'ya bir sürpriz yaptıkları görülüyor.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: