Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Haziran 2021'de aşk yaşamaya başlayan oyuncu Müjde Uzman ile YouTuber ve müzisyen Oğuzhan Uğur, bir dargın bir barışık şekilde ilişkilerini sürdürüyor. Bugüne kadar dört kez ayrıldıkları ve geçtiğimiz günlerde "birlikteliklerine beşinci kez şans verdikleri" yönündeki haberlerle dikkat çeken ikiliden Uzman, Oğuzhan Uğur itirafında bulundu ve son dönemde ortalarda görünmemesinin sebebini açıkladı.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Her perşembe Instagram'dan canlı gerçekleşen 'Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular' programının bu haftaki konuğu Müjde Uzman oldu.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Bir takma adı olduğunu söyleyen oyuncu, "Arkadaşlarım bana 'Müjdat' der. Bu isim bana o kadar yapıştı ki birbirini tanımayan farklı arkadaş gruplarım bile bu şekilde sesleniyor. Sebebini gerçekten bilmiyorum. Kaşımdan mı, gözümden mi, ses tonumdan mı bilinmez ama arkadaşlarım arasında Müjdat derler" itirafında bulundu.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Mutfakla ilişkisinden bahseden Uzman, "Normalde yemek yemeyi, yapmaya tercih ederim. Çoğu insan gibi ben de pandemiyle beraber mutfağa daha sık girmeye başladım. Mükemmel kahvaltı hazırlarım, özellikle yumurtalarım çok meşhurdur. Omleti pizza gibi yaparım, menemenin içine ne varsa doldururum. Zaten kahvaltı insanıyım. Akşam yemeğinde bile iki yumurta kırıp, ekmek banarak yiyebilirim. Yumurta haricinde kek ve sulu ev yemeklerinde de iyiyim ama pasta börek yapamıyorum" şeklinde konuştu.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Müjde Uzman, "Oyunculuk dışında yeteneğin var mı?" sorusuna, "Teknik konularda çok iyiyim. Her şeyi çok iyi tamir ederim. Belki de arkadaşlarım bu yüzden bana Müjdat diyordur. Bu yeni çıkan bir teknoloji ürünü de olabilir, eski bir radyoda olabilir. Bir şekilde tamir edebiliyorum. Hatta bunu uzaktan yapabiliyorum. Ben bir IT Servis olabilirmişim" yanıtını verdi.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Kendinde beğendiği ve beğenmediği özelliklerinden bahseden oyuncu, beğenmediği özelliği için, "Faydasını görmemle beraber aşırı planlı olmayı ve bunu başkalarından da isteme özelliğimi sevmiyorum. Çünkü bu durum bazen dayatma yapıyormuşum gibi oluyor ve sıkıntı yaratabiliyor. Karşımdaki insana haksızlık yapıyormuşum gibi hissediyorum" dedi.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Adaletli oluşunu çok beğendiğini belirten 37 yaşındaki güzel, "Asla kendimi bir durum ya da hissin önüne koymam. Elimi taşın altına her zaman koyarım. Gerekirse çileyi çeker, bedelini de öderim ama hiç kimseye adaletsiz davranamam" ifadelerini kullandı.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Son dönemde hayatında neler olduğundan bahseden Uzman, "Pandemi sebebiyle uzun bir süre setlere ara vermiştim ancak ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ isimli dizideki konuk oyunculuğum ile yeniden ekranlara döndüm. Bu set ortamı benim için de bir hatırlatma oldu diyebilirim. Uzak kalınca özlediğimi fark ettim. Şu an bir proje yok.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Bunun dışında 10 aydır Oğuzhan ile ilişkimiz çok tatlı ilerliyor. Bu sebeple de bir süredir ortalarda yoktum. Seyahat etmeyi çok sevdiğimden dolayı kendisiyle beraber şehir dışında konserlere gidiyorum" açıklamasını yaptı.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

En büyük fobisi sorulan oyuncu, "Korkularımın üzerine mutlaka giderim. Bir şey yapma fikrim gelirse onu yapmazsan çatlarım. Şu an en büyük hayalim bungee jumping yapmak. Hatta geçen yaz Hayko Cepkin bunu teklif etti. O günden beri aklımda. Bir hedef koyup onu başarabilmek, kendi sınırlarını zorlamak çok önemli. İnsan yaş aldıkça yeni bir şeyler yapmak, sınırlı konfor alanından çıkmak istiyor” dedi.

Müjde Uzman'dan Oğuzhan Uğur itirafı

Ünlü olmadan önce ne yaptığını anlatan Müjde Uzman, "20 yaşında üniversite öğrencisiyken Dream TV’de VJ’lik serüvenim oldu. Orası benim ilk iş deneyimimdir. O zamanlar VJ’lik çok havalıydı. Benim de saçlarım kısa ve kırmızıydı. Çok mutluydum. Müzik dinleyerek, eğlenerek hatta kulislere girerek çalışıyor ve para kazanıyordum” şeklinde konuştu.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: