Mustafa Sandal'dan karşı açıklama!

Mustafa Sandal, kendisi için sert açıklama yapan Defne Samyeli ile ilgili "Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single'ında da başarılar dilerim." açıklaması yaptı.

Mustafa Sandal'dan karşı açıklama!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, yazdığı Beni Ağlatma isimli kitabından Defne Samyeli ile geçmişte ilişki yaşadığını söylemişti. Daha sonra Instagram hesabından açıklama yapan Defne Samyeli, “Mustafa Sandal'ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de ‘ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için' onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal'ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam.” demişti.

Mustafa Sandal'dan cevap geldi

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Defne Samyeli'nin bu tepkisine yanıt verdi. Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada Samyeli için "Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığımız yazıyor, yaşadığımız değil! 26 yıl önce annemin yanında görüşmekten çekinmediği için, şimdi çekinebileceğini tahmin edemedim ve küçük bir anektod olarak kitapta asla rencide etmeden kendisine yer verdim.

Aslında; o paragraf bir özeleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki, 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı'nın yanında 'Kitapta benden de bahsettin mi?' diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de bir hanımefendi öyle diyorsa öyledir ve tartışmaya kapanmıştır, saygı duymak gerekir. Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single'ında da başarılar dilerim." dedi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: