Neslihan Atagül, Sefirin Kızı'na veda etti!

Neslihan Atagül rol aldığı Sefirin Kızı dizisinden sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını duyurdu. Güzel oyuncu uzun süredir hızla kilo kaybediyordu. Bu yüzden geçtiğimiz hafta hastanelik olan Atagül, diziye veda etmeme kararı aldı.

Neslihan Atagül, Sefirin Kızı'na veda etti!

Sürekli zayıfladığı için geçtiğimiz hafta doktora giden Neslihan Atagül'e rapor verilmişti. Bir süredir sete çıkamayan ve dinlenen oyuncu bugün sosyal medya hesabından diziyi bıraktığını açıkladı. Atagül yaptığı açıklamada, "Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlemeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar." ifadelerine yer verdi.

İşte o açıklama

Ayrıca Sefirin Kızı'nın resmi sosyal medya hesaplarından da Neslihan Atagül'ün ayrılığı ile ilgili bir açıklamada bulunuldu:

"Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz. Sefirin Kızı Nare olarak serüvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagül Doğulu’ya tüm özverili çalışması ve bugüne kadarki katkıları için yürekten teşekkür ediyor, geçmiş olsun diliyoruz."