Nesrin Cavadzade, "Hiç birini aldattınız mı?" sorusuna yanıt verdi!

Yasak Elma dizisiyle ekranlarda yer alan Nesrin Cavadzade, "Hiç birini aldattınız mı?" sorusuna verdiği samimi yanıtla şaşırttı.

Nesrin Cavadzade,

Ünlü futbolcu Caner Erkin ile Şükran Ovalı, 2 Ocak’ta Roma’da evlenmek için gün aldı. Ancak davetli sayısında anlaşmazlık çıktı. Bu yüzden nikahın ileri bir tarihte yapılacağı anlaşıldı.

Yılın gözde çifti Şükran Ovalı ve Caner Erkin cephesinden şok haber! 2 Ocak 2017'de İtalya'da evlenmek için yasal başvuruyu yapan ünlü çift, ani bir kararla nikahı iptal etti.

Düğün yeri ve davetli sayısı gibi konularda uzlaşamayan Ovalı ile Erkin, düğünü yine Roma'da yapmak üzere ileri bir tarihe erteledi.

Yaz sonunda ilan ettikleri aşklarıyla gündem olan Şükran Ovalı ve Caner Erkin'den ilginç bir haber geldi...

Beşiktaşlı yıldızın ettiği evlilik teklifinin ardından birlikte yaşamaya başlayan ve ailelerini tanıştıran ünlü çift, herkesten gizlice nikah için de tarih aldı. Güzel oyuncu ve Erkin, 2 Ocak 2017 günü İtalya'da bir ömür mutluluğa 'evet' diyecekti..

AİLEVİ SORUNLAR DA ÇIKTI
Hatta, Şükran Ovalı ve Caner Erkin, Roma Büyükelçiliği'ndeki nikah için de tüm yasal işlemleri yaptı. Herkesten sır gibi saklanan düğünün tüm masraflarını üstlenecek olan Caner Erkin, aile ve sınırlı sayıdaki dostlarının ulaşım ve konaklama gibi detaylarını da halletti.

Ancak evlilik öncesinde hemen hemen her çift gibi anlaşmazlık yaşayan Şükran Ovalı ve Erkin, fikir ayrılığına düştü.

Aile bireylerinin vize işlemlerinin de 2 Ocak 2017 gününe yetişmemesi üzerine ünlü çift, düğünü ileri bir tarihe erteledi. İptal edilen düğünle ilgili çiftin yakın çevresi "Şükran Ovalı, istekleriyle Caner'i zorladı" dedikoduları yaptı.

Ancak yıldız futbolcunun "Şükran, evleneceğim kadın. Düğünle ilgili de kendisinden çok beni düşünüyor" diyerek dedikodulara yanıt verdiği söyleniyor.

Bu arada ikilinin yakın çevresinden alınan bilgiye göre; güzel oyuncu ile Caner Erkin aşıklar şehri Roma'da evlenmekte ısrarlı....Kaynak:takvim.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: