Nesrin Cavadzade: "Beni üzen yorumları anneme şikayet ediyorum"

Alem dergisine konuşan Nesrin Cavadzade dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu sosyal medyada kendisi hakkında yapılan olumsuz yorumlara takıldığını ve yorum yapanları annesine şikayet ettiğini söyledi.

Nesrin Cavadzade:

Rol aldığı Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Şahika karakteriyle beğeni toplayan Nesrin Cavadzade, Alem dergisiyle hem fotoğraf çekimi gerçekleştirdi, hem de dergiye bir röportaj verdi. Röportajda sosyal medyaya olan ilgisinden de bahseden güzel oyuncu, "Sosyal medyayı seviyorum. (Sosyal medyaya sevgi enerjisi yolluyorum) Instagram inanılmaz eğlenceli. Vaktim olsa çok daha yoğun ve provokatif kullanmak isterdim ama son zamanlarda çok ihmal ettim. Sizinle yaptığımız çekimle birlikte sosyal medyamı tekrar canlandırmayı umut ediyorum." diye konuştu.

"Anneme şikayet ediyorum!"

"Olumsuz yorumlara tepkin nasıl oluyor?" sorusuna da yanıt veren Nesrin Cavadzade, "Valla üzülüyorum her insan gibi. Yorumları okumuyorum yalanına giremeyeceğim. Okuyorum ve bazen üzülüyorum. Arayıp anneme şikayet ediyorum. Böyle böyle yazdılar filan diye. Annem bana çok şaşırıyor. “Kızım 15 yıldır bu işi yapıyorsun hala mı ya?” diyor. Ben de “Evet, hala…" diyorum." dedi.

Röportajın tamamı bu hafta Alem'de...

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: