Nihat Doğan, Özcan Deniz ile Aslı Enver'e ateş püskürdü!

Şarkıcı Nihat Doğan, İsrail'de konser veren Özcan Deniz ve Aslı Enver'e sosyal medya hesabı üzerinden ateş püskürdü.

Nihat Doğan, Özcan Deniz ile Aslı Enver'e ateş püskürdü!

İsrail'de oldukça sevilen İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ile Aslı Enver, hayranlarıyla buluşmak için geçtiğimiz günlerde İsrail'e gitti. Deniz, başkent Tel Aviv'deki Menora Mictachim Arena'da da konser verdi. 11 bin kişinin katıldığı izdiham yaşanan konserde, şarkıcının rol arkadaşı Aslı Enver de sahneye çıktı ve hayranlarını selamladı.

Nihat Doğan tepki gösterdi

Konserden önce BDS hareketi (Filistin İçin İsrail'i Boykot Girişimi), Özcan Deniz'in İsrail'de konserini iptal etmesini istemiş ancak şarkıcı konserini iptal etmemişti. Konuyla ilgili en büyük tepki ise Nihat Doğan'dan geldi.

Sosyal medyadan paylaştı

Doğan, sosyal medya hesabından Özcan Deniz ve Aslı Enver'e şu sözlerle yüklendi: "İstanbul ve Ankara’da konser vermeyeceğim diye kıçlarından laf uydurup şahsımı linç eden kansızların, Gazzeyi bombalayan masum müslümanları katleden terör devleti İsrail’de konser veren Özcan Deniz ve Aslı Enver’e tek kelime etmemelerinin sebebi emperyalizmin iti olmalarıdır."

İşte o paylaşım:

Nihat Doğan, Özcan Deniz ile Aslı Enver'e ateş püskürdü!

Öte yandan Nihat Doğan'ın geçtiğimiz günlerde yapılan yerel seçimlerden sonra “İstanbul ve Ankara’da artık konser vermeyeceğim” dediği iddia edilmişti. Doğan ise iddialar karşısında sinirlenmiş ve, "Yalancının anasını sevsinler mi?" şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: