Nurgül Yeşilçay masal diyarında 5 hafta kalacak!

“Yedullah’ın Güzel Cini” filminin çekimleri için İran’a giden Nurgül Yeşilçay için kesenin ağzı açıldı. İran'da 5 hafta kalacak olan Nurgül Yeşilçay için iki katlı bir villa kiralandı.

Nurgül Yeşilçay masal diyarında 5 hafta kalacak!

Nurgül Yeşilçay, “Yedullah’ın Güzel Cini” filminin çekimleri için İran’a gitti. Ülkede 5 hafta kalacak olan ünlü oyuncu için iki katlı bir villa kiralandı.

İranlı yönetmen Bayram Fazlı’nın “Yedullah’ın Güzel Cini” adlı yeni filminde Dilaram adlı dilsiz bir karakteri canlandıracak olan Nurgül Yeşilçay, çekimler için geçtiğimiz gün İran’a gitti. Ünlü oyuncuya 6 kişilik bir ekip de eşlik etti. Yapımcı firma, Yeşilçay’ı İran’da rahat ettirmek için kesenin ağzını açtı ve iki katlı bir villa kiraladı. Oyuncu, 5 hafta sürmesi planlanan çekimler boyunca bu villada konaklayacak.

Masal diyarı gibi
Nurgül Yeşilçay, İran’da geçireceği 5 hafta için heyecanlı: “İran çok enteresan bir yer. Bir varmış bir yokmuş masal diyarı gibi. Bakalım nelerle karşılaşacağız.”

Yeşilçay, geçirdiği travmadan dolayı konuşamayan bir karaktere hayat verecek. Film boyunca tek kelime konuşmayacak olan yıldız oyuncu 250 bin TL kazanacak.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: