Özcan Deniz o korumaları neden tuttu?

Özcan Deniz, geçtiğimiz gün katıldığı bir geceye korumaları ile gelince akıllara "Aslı Enver sorusundan mı kaçıyor?" sorusunu getirdi.

Özcan Deniz o korumaları neden tuttu?

Ünlü oyuncu Özcan Deniz geçtiğimiz gün Değer Otizm Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı. Yanında korumalarıyla geceye katılan Özcan Deniz'in geçtiğimiz hafta hakkında çıkan Aslı Enver dedikodularına yanıt vermemek için koruma tuttuğu öğrenildi.

Ne olmuştu?

Ünlü oyuncu Özcan Deniz'in birlikte İstanbullu Gelin dizisinde rol aldığı Aslı Enver'e hayranlık duyduğu ve o dönem evli olduğu Feyza Aktan'ın Enver'e benzemesini istediği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu, bu iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı "Kariyerimin bir çok döneminde sayamayacağım kadar uydurma ve yalan haberlerle haksızlığa uğradım. İlk zamanlar her saldırıya cevap verme telaşına düşerdim. Sonra fark ettim ki yapılmak istenen tam olarak bu. Seni bu tuzağa çekip, yapay bir kaos yaratıp, bunu sağa bildikleri kadar sağıp para kazanmak ama bunu yaparken senin amacından sapmış yolculuğun, dağılmış psikolojin ve çökmüş ekonomin hiç ilgilendirmez onları. Çok sonradan öğrendim susmam gerektiğini. Bu ‘masa başı haber’ denilen uydurma ‘haberler’ ya da ‘o dedi bu kodu’ yazıları sen cevap verdikçe alev alan bir şeydir. O yüzden bir şey karşısında susuyorsam asaletimden değil, yalana ve yalanın ortaklarına prim vermemek içindir” açıklaması ile yalanlamıştı.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: