Özcan Deniz'den veda paylaşımı!

Oyuncu Özcan Deniz, bu akşam final bölümüyle ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin dizisine sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile veda etti.

Özcan Deniz'den veda paylaşımı!

Star TV'de üç sezondur cuma akşamları yayınlanan 'İstanbullu Gelin' dizisi, 87. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi ünlü oyuncuların yer aldığı fenomen dizi, final bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak.

Veda paylaşımı

Dizide Faruk Boran karakterine hayat veren Özcan Deniz, sosyal medya hesabından bir veda paylaşımında bulundu. Deniz, çektiği videoda herkese teşekkür etti ve şöyle konuştu:

"Yeni projelerde buluşmak üzere"

"Bu akşam İstanbullu Gelin'in son bölümünü izleyeceksiniz. Üç yıllık serüven bitecek. Bu işin parçası olmaktan gerçekten çok gurur duyuyorum. Biz bunu yaparken birçok bilirkişi ağabeyimiz bu işin tutmayacağını, çok gitmeyeceğini falan yazdılar çizdiler ama biz ne yaptığımızı çok iyi biliyorduk. Gerçekten de insanların ruhuna dokunacak insani bir yerden hikayeyi izleyecekleri bir proje yaratacaktık. Ve öyle de oldu. Bunu dizayn eden, yazan, yöneten, yapımcılığını yapan herkese çok teşekkür ediyorum. Bütün çalışma arkadaşlarıma, rol arkadaşlarıma ve bütün seyircilerimize teşekkür ediyorum. Artık yeni projelerde yeni hikayelerde buluşmak üzere. Sevgiler." dedi.

Özcan Deniz'den veda paylaşımı!