Özge Özpirinçci'den karnı burnunda su altı pozu!

Kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile ilk çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan Özge Özpirinçci'nin annelik heyecanı büyüyor. Kız bebek dünyaya getirecek olan Özpirinçci, su altında verdiği karnı burnunda pozunu takipçileriyle paylaştı.

Özge Özpirinçci'den karnı burnunda su altı pozu!

Yaklaşık altı senedir birlikte olan oyuncu çift Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Geçtiğim,iiz günlerde verdiği bir röportajda Özpirinçci doğacak kızlarına "Üzüm" ismini vermek istediğini fakat kabul edilmediğini söylemişti. Oyuncu şöyle konuşmuştu:

“Bana herkes, ‘Çocuğuna bunu yapma Özge’ deyip duruyor. Bence çok güzel isim. Küçük çocuk Üzüm, genç kız Üzüm, 35’lerinde Üzüm Hanım, 70’inde Üzüm teyze... Ayrıca Üzüm Yamantürk de çok fonetik geliyor kulağa. Ama kesinlikle ret oyu aldım bu isim için."

Hamileyken düğün yapmayacağını da açıklayan güzel oyuncu, denizin derinliklerinden paylaştığı pozla adından söz ettirdi. Özge Özpirinçci, gönderisine, Yunanca'da 'güzel düşünme, iyilik dolu bir zihin' anlamına gelen 'eunoia' notunu düştü. Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Özpirinçci'nin fotoğrafına; Ceyda Düvenci, Gonca Vuslateri, Ayşe Tolga, Songül Öden, Damla Sönmez, Elvin Levinler, Demet Evgar, Hazal Kaya, Begüm Birgören ve Rojda Demirer gibi ünlü isimler yorum yaptı.