Pelin Akil isyan etti: Bunu açıkladığıma inanamıyorum!

Bu sabah kızı Lina ile videosunu yayınlayan Pelin Akil, kendisini çocukları arasında ayrımcılık yapmakla suçlayan takipçisine yanıt verdi.

Pelin Akil isyan etti: Bunu açıkladığıma inanamıyorum!

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Pelin Akil , bol bol ikiz kızlarıyla birlikte paylaşımlar yapıyor. Fakat güzel oyuncu kendisi hakkında yapılan olumsuz yorumlara da kayıtsız kalamıyor. Son olarak kızlarından Lina kucağında yürürken çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Akil'e bir takipçisi "Bunu kucağından ne zaman indireceksin. Biraz da Alin'i kucağına al, garibim ana kucağını hissetsin" diye yazdı.

İFŞA ETTİ!

Yapılan bu yoruma sessiz kalamayan güzel oyuncu önce takipçisinin bu mesajını paylaşarak ifşa etti. Pelin Akil paylaşımına "Yazık ya ne diyeyim böylelerine? Allah'ım karşılaştırma yarabbim" notunu ekledi.

Pelin Akil isyan etti: Bunu açıkladığıma inanamıyorum!

Daha sonra bir video yayınlayarak açıklamada bulunan Pelin Akil şöyle konuştu:

"Birkaç tane de kızıyorsunuz ama öyle hissettiriyorsunuz' diyen var. Arkadaşlar Alin kucak sevmiyor. Alin, kucağa alınınca inmek istiyor. Bunu açıklamama gerek mi var? Onunla da başka şeyler yapıyoruz. Birbirimize koşup sarılıyoruz. Ama kucak sevmiyor. Bunu açıkladığıma inanamıyorum. İnsan çocuklarını ayırabilir mi? Ve bunu yazanlar anneler, inanılmaz. Bakıyorum bazen sayfalarına tek çocuğu var. İki tane çocuğun olunca mı anlarsın diyeyim? Ne diyeyim?"

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: