Photoshop'suz fotoğrafları olay oldu... Duygu Özaslan'dan yanıt gecikmedi!

Ünlü Youtuber Duygu Özaslan, önceki gün havuz kenarında görüntülendi. Özaslan'ın paylaştığı bikinili pozları ile sosyal medyada yayınlanan fotoğrafları arasındaki fark dikkat çekti. Özaslan'ın photoshop'suz karelerine sosyal medyada yorum yağdı

Photoshop'suz fotoğrafları olay oldu... Duygu Özaslan'dan yanıt gecikmedi!

Talat Bulut, Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken’e iftira içerikli söylemlerde bulunduğu gerekçesiyle İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne 100 bin liralık manevi tazminat davası için başvuruda bulundu. Bulut, "Ece Erken kendini yargıç yerine koyarak bana yargısız infaz yaptı. Beni tacizci aktör gibi lanse etti" şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının ihbar hattına Talat Bulut'la ilgili bir mesaj gelmişti. Programın sunucusu Ece Erken'in canlı yayında okuduğu mesajda şu ifadeler yer aldı:

- Merhabalar Ece ve Bircan Hanım. Talat Bulut 5-6 sene önce bir alışveriş merkezine mağaza projelendirmesi için giden kız kardeşimi sözle taciz etmiş. Hatta ertesi gün tekrar aynı mağazaya giderek yine aynı davranışlarına devam ediyor. Kardeşimin işi bitene kadar civarda oyalanmış. Otoparka indiğinde de arkasından koşarak taciz etmiştir. Koşmak abartılı diye düşünmeyin. Gerçekten durum böyle. Kardeşim korkuyla bunları dile getirmişti. Şimdi bunlar nasıl ispatlanabilir ki? Umarım bir şey olur. Bir şahit bir kayıt bulunur da cezasını çeker.

Suçlamaların hemen ardından Talat Bulut, Ece Erken ve Bircan Bali hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Bulut'un avukatı, "Değerli Basın Mensubu Arkadaşlar, Hakkındaki iddiaların mesnetsizliği ilgili yargı merciilerince de kesin olarak verilen karar ile sabit olan müvekkilim Talat BULUT için yargı kararını tanımayarak beyanda adeta karalama kampanyası başlatan Ece ERKEN ve Bircan Bali'nin, Bakırköy 2. Aile Mahkemesi'nce uzaklaştırma kararı verilmiştir. Söz konusu kararın ihlali halinde ilk seferinde 3 günden 10 güne, ikinci seferinde ise 15 günden 30 güne kadar tazyik hapsi yaptırımı uygulanacaktır. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız" açıklamasında bulundu.Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: