Pınar Altuğ sert çıktı: "Taciz olur"

Eşi Yağmur Atacan'la tanışma hikayesini anlatan Pınar Altuğ'un sözleri olay olmuştu. Oyuncu, "Atacan'la arkadaşlıklarının sette öpüşerek başladığı" şeklindeki yorumlara isyan etti.

Pınar Altuğ sert çıktı:

Pınar Altuğ katıldığı programda eşi Yağmur Atacan'la tanışma hikayesini anlatmıştı.

Pınar Altuğ sert çıktı:

13 yıl önce 'İlk Aşkım' dizisinde rol alan ikiliden Pınar Altuğ, “Yağmur soyunma odama dalıp, dudaklarıma yapıştı” açıklamasında bulunmuştu.

Pınar Altuğ sert çıktı:

Önceki gün Nişantaşı'nda bir etkinlikte görüntülenen Pınar Altuğ, basın mensuplarının "Yağmur Bey’le tanışmanız gerçekten öyle mi oldu?" sorusuna sert çıktı:

Pınar Altuğ sert çıktı:

"Tanışma değil, hiç tanımadığım bir adam sizce odama girip beni öpmeye kalksa başına ne gelir? Tabii ki arada bir enerji, bir şey ilerliyor, o da bu cesareti buluyor. Aynı dizide oynuyorduk, ne kadar zaman sohbet ediyorduk, sonra böyle bir şey yaptı. Öyle bir hareketi yapmak yürek ister. Yoksa taciz olur. Gönül olmadan durduk yere... Yağmur kocam, canım, ciğerim ama herhangi bir insanoğlu için yürek ister onu yapmak."

Pınar Altuğ sert çıktı:

"KİMSE FARKINA VARAMIYOR" Bu yıl tiyatro projesinde oynamak istediğini de belirten Altuğ, rol aldığı 'Çocuklar Duymasın' dizinin bittiğinin kimsenin farkına varamadığını söyledi.

Pınar Altuğ sert çıktı:

45 yaşındaki oyuncu, “Sürekli yayınlandığı için 'Çocuklar Duymasın'ın bittiğinin kimse farkına varamıyor. Ben oyuncuyum, bundan para kazanıyorum. Güzel proje olursa kabul ederim" dedi.

Pınar Altuğ sert çıktı:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: