Rodin Erdoğan'dan şaşırtan sözler

Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Ekşi Elmalar'ın galası yapıldı. Erdoğan'ın boşanacağı konuşulan Belçim Bilgin geceye oğlu Rodin ile birlikte katıldı.

Rodin Erdoğan'dan şaşırtan sözler

Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi “Ekşi Elmalar”ın galası önceki akşam yapıldı. Film ekibi, hikayenin geçtiği Hakkari’den getirtilen elmalarla hazırlanan dekorun önünde poz verdi. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada konuklara da elma ikram edildi.Rodin Erdoğan'dan şaşırtan sözler


Erdoğan çiftinin oğulları Rodin, sözleriyle şaşırttı.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu dedesi Sait Atay’ın yaşamından yola çıkarak yazdığı, ayrıca yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği “Ekşi Elmalar” yarın vizyona giriyor. 1970’li yılların sonunda Hakkari’de başlayıp 90’lı yılların sonunda Antalya’da son bulan, üç kız babası Belediye Başkanı Aziz Özay’ın öyküsünü anlatan filmin galası, önceki akşam Uniq İstanbul’da yapıldı. Gala için Hakkari’den 1 ton elma getirtildi. Elmalar hem dekor olarak kullanıldı hem de misafirlere ikram edildi.SÖZ SEYİRCİDE

BKM Film yapımı “Ekşi Elmalar”ın galasına film ekibi tam kadro katıldı. Yılmaz Erdoğan, salona oyuncuları Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Devrim Yakut, Ersin Korkut, Kıvanç Baran Aslan, Cezmi Baskın ve Caner Cindoruk’la birlikte geldi. Gösterim öncesi soruları yanıtlayan Yılmaz Erdoğan, “Bizim artık susacağımız, seyircinin konuşacağı gün. Biz iki yıla yakın elimizden geleni yaptık, inşallah mahcup olmayız. Bu filme emek veren yüzlerce insan var. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Özellikle Hakkari halkına teşekkür ediyorum. ‘Ekşi Elmalar’, bir yönü ile ‘Vizontele’ ekolünün devamı olan ama bambaşka bir film” dedi.

Rodin Erdoğan'dan şaşırtan sözler


ÜNLÜ AKINI

Gece, çok sayıda ünlü ismi de bir araya getirdi. Galaya katılanlar arasında Cem Yılmaz, Ozan Güven, Emel Müftüoğlu, Arzum Onan, Hakkı Bulut, Cengiz Bozkurt, Timur Acar, Necip Memili, Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci, Gupse Özay, Mete Horozoğlu, Ahu Yağtu, Burak Kut, Ziynet Sali, Ferzan Özpetek, Kenan Doğulu, Büşra Pekin, Ahmet Mümtaz Taylan, Emre Karayel, Gökçe Bahadır, Mert Fırat ve Rıza Kocaoğlu da vardı.

Rodin Erdoğan'dan şaşırtan sözler


BELÇİM DE GELDİ

Son dönemde Yılmaz Erdoğan’la ayrıldığı iddialarıyla gündeme gelen Belçim Bilgin de gecede eşini yalnız bırakmadı. Galaya oğlu Rodin’le birlikte gelen ünlü oyuncu, Londra’ya taşındığı haberleri için “Londra’ya taşınmam söz konusu değil. İşlerim ve Rodin’in İngilizce eğitimi için oraya sık sık gidiyorum” dedi.

Rodin ise muhabirlerin “Kardeş istiyor musun?” sorusuna “Evet, bir erkek kardeş istiyorum. Adı Kerim olacak” diye yanıt verdi.

Rodin Erdoğan'dan şaşırtan sözler


Onun bu sözlerine şaşıran Belçim Erdoğan “Biz bunu Rodin’le konuşuyoruz, fakat burada söylemesi beni şaşırttı. Hayırlısı olsun” diye konuştu.

Filmin gösterildiği salona oyuncularıyla beraber giren Yılmaz Erdoğan, galada kendisini yalnız bırakmayan misafirleriyle yakından ilgilendi. Ünlü oyuncu, bir ara ailesinin oturduğu bölüme gitti, babası ve oğluyla şakalaştı.
Ekşi Elmalar - FragmanKaynak:hurriyet.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: