Sarp Apak: "Çocuk gibi heyecanlanıyorum"

Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun3 Aralık Cuma günü başlıyor. Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’’nda ‘Mahir’ karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Sarp Apak, rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Sarp Apak:

Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Sarp Apak, rolünü ve yeni projesini anlattı.Sarp Apak; “Senaryo geldiğinde ilk iki bölüm birlikte gelmişti. Eve gidince okurum dedim ama şöyle bir göz ucu ile baktım ve sonra meraktan bırakamadım.İki bölümü de hemen okudum. Senaryonun kendini okutması çok önemli bir gösterge. Akması, kendini merak ettirmesi…Bu yönüyle beni çok etkiledi. Bunun ekrandaki seyirciye de yansıması en büyük hedefimiz tabi ki”dedi.

Sarp Apak:

Mahir’den önce birçok farklı rol deneyimine sahip olduğunu düşünen sevilen oyuncu karakteri ilgili de konuştu. Sarp Apak; “Her yeni projede çocuk gibi heyecanlanıyorum. Bunda da öyle oldu ama Mahir beni en çok drama karakteri olarak etkiledi. Karakter analizini okuduğumda hüzünlendim.

Sarp Apak:

Hikayedeki en suçsuz en günahsız kişi aslında Mahir. Buna rağmen başına çok şey gelmesi, hiçbirinde onun suçu ve hatasının olmaması, masumluğu bana farklı gelen yanları oldu. Yaşadıkları sayesinde kendini geliştirip yalnız kurda dönüşmesi ve güçlü olması beni kendine çekti. En temelde ise tüm yaşadıklarına rağmen yıkılmayıp ayakta kalması, devam etmesi diyebilirim. Bu anlamda da ‘Kaderimin Oyunu’ ile özdeşleşiyor hikayesi”dedi.

Sarp Apak:

Hazırlık sürecinde ise kendisine en çok dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak’ın rehberlik ettiğini anlatan Sarp Apak; “Dizimizin yönetmeni Emre Hoca ile çok fazla sohbet ettik. Bakış açımı pek çok düşüncemi değiştirdi bu sohbetler. Emre Hocanın yaklaşımı ve konuşmaları beni çok yönlendirdi. Öykü ile de başından beri konuşuyorduk. Sonra Akın’la tanıştık. Güzel bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Çok iyi hazırlandık. Umarım herkes çok sever”dedi.