Seda Sayan şov yaptı: "Ezgi Mola'nın düğününde..."

Seda Sayan, geçtiğimiz akşam verdiği konserde dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendirdi.

Seda Sayan şov yaptı:

Seda Sayan, Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop, Halk Müziği ve Arabesk şarkılardan oluşan geniş repertuvarıyla da kendisini dinlemeye gelenleri mest etti.

Seda Sayan şov yaptı:

Sahnede Tolga Çam ve Carmen Aksu imzalı iki ayı kostüm giyen Seda Sayan, sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle kendine hayran bıraktı.

Seda Sayan şov yaptı:

Kendisini dinlemeye gelen ünlü isimler arasında Enis Arıkan, Hazal Ergüçlü, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı, Eren Yorulmazer, Onur Büyüktopçu, Umut Açıkgöz, Murat Kurşun, Sitare Akdilek, Atilla Karat Sibel Barış ve oğlu Oğulcan Engin gibi sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri vardı.

Seda Sayan şov yaptı:

Masa masa gezen Seda Sayan hiç bir hayranının fotoğraf isteğini geri çevirmedi.

Seda Sayan şov yaptı:

"Ezgi’nin düğününde sahnedeyim…" Sahneden kendini izleyenler arasında bulunan Ezgi Mola ve erkek arkadaşı Mustafa Aksakallı ya sizi çok seviyorum ve Allah nazardan korusun sizi diyerek seslenen Seda Sayan “Düğününüzde ben sahne alacağım söz veriyorum.” dedi.

Seda Sayan şov yaptı:

"Beni Onur Yaktı…" Tv8'in sevilen yemek yarışması yemekteyiz' in geçtiğimiz sezon sunucusu Onur Büyüktopçu' da programı devrettiği Seda Sayan’ı izleyenler arasındaydı. Hafta içi her gün çekim yapıp ardından O Ses Türkiye çekimlerine koşturduğunu anlatan Seda Sayan “Benim ki güzel ve keyifli yorgunluk. Beni Onur yaktı ! Bırakmasaydı programı ben ne güzel sadece O Ses Türkiy'yi çekiyor sonrasında dinleniyor olacaktım.” dedi.

Seda Sayan şov yaptı:

Seda Sayan şov yaptı:

Seda Sayan şov yaptı:

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: